Вінілова гантель SNS 2,5 кг чавунна оранжева для фітнесу
Вінілова гантель SNS 2,5 кг – ідеальний вибір для домашніх та професійних тренувань. Завдяки литому чавуну в основі та якісному вініловому покриттю гантель має приємну на дотик, гладку текстуру та захищена від корозії. Яскравий оранжевий колір забезпечує гарний вигляд і простоту у догляді.
Особливості та переваги
- Антиковзке вінілове покриття гарантує безпечне використання навіть при інтенсивних тренуваннях.
- Кутова форма запобігає перекочуванню гантелі на підлозі, що полегшує зберігання та експлуатацію.
- Компактні розміри дозволяють займатися фітнесом навіть в обмеженому просторі та брати гантель із собою.
- Широкий спектр вправ для тренування різних груп м’язів, у тому числі м'язів-стабілізаторів.
- Надійна і довговічна конструкція з чавуну.
- Безпечна альтернатива для домашніх тренувань завдяки ергономічній формі та оптимальній товщині хвату.
Технічні характеристики
| Внутрішній матеріал | чавун |
| Зовнішній матеріал | вініл |
| Колір | оранжевий |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 6.7 см |
| Висота | 6.7 см |
| Довжина хвату | 10 см |
| Товщина хвату | 3.2 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Тип упаковки | пакет |
| Торгова марка | SNS |
| Виробництво | Китай |
Застосування
Гантель SNS 2,5 кг підходить для фітнесу, реабілітації, силових та функціональних тренувань. Відмінно підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів завдяки ергономічному дизайну та зручному хвату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴

